Soome valimiste järel püütakse igati varjata “põhjanaabrite EKRE” edu ja selle põhjust ehk sisserändeküsimust

Soome valimiste tulemused on riigi senistele võimuritele kui kibe pill alla neelata, kuid Põlissoomlaste edu üritatakse siiski igati varjata. Kui vaadata ka Eesti peavoolumeediat, siis pasundatakse peamiselt sellest, et võitsid ülinapilt sotsid, kuid seda, et neist vaid 0,2 protsendi kaugusele jäid Põlissoomlased, varjatakse ülima hoolikusega. Keegi ei taha tunnistada, et kõigi erakondade jäämisel alla 20% […] The post Soome valimiste järel püütakse igati varjata “põhjanaabrite EKRE” edu ja selle põhjust ehk sisserändeküsimust appeared first on Uued Uudised.

Soome valimiste järel püütakse igati varjata “põhjanaabrite EKRE” edu ja selle põhjust ehk sisserändeküsimust

Soome valimiste tulemused on riigi senistele võimuritele kui kibe pill alla neelata, kuid Põlissoomlaste edu üritatakse siiski igati varjata. Kui vaadata ka Eesti peavoolumeediat, siis pasundatakse peamiselt sellest, et võitsid ülinapilt sotsid, kuid seda, et neist vaid 0,2 protsendi kaugusele jäid Põlissoomlased, varjatakse ülima hoolikusega. Keegi ei taha tunnistada, et kõigi erakondade jäämisel alla 20% […]

The post Soome valimiste järel püütakse igati varjata “põhjanaabrite EKRE” edu ja selle põhjust ehk sisserändeküsimust appeared first on Uued Uudised.