Sotsiaalminister Tanel Kiik: paberil pensionitunnistuse asemel tulevad seenioritele kaela lehmakellad

Sotsiaalministeerium saatis kooskõlastusringile eelnõu, millega plaanitakse ära kaotada tänane paberil pensionitunnistus. Seda hakkab asendama pensionäridele kaela riputatav spetsiaalne lehmakell, millel on mitu funktsiooni. Sotsiaalminister Tanel Kiigi sõnul lahendab lehmakell vanurite kaelas mitu probleemi korraga. Lehmakellal tõesti mitu funktsiooni „Meil on hea meel teatada, et riik on lõpuks ometi hakanud ka oma seeniorasukate peale mõtlema. Seni […] The post Sotsiaalminister Tanel Kiik: paberil pensionitunnistuse asemel tulevad seenioritele kaela lehmakellad appeared first on LUGEJAKIRI.

Sotsiaalminister Tanel Kiik: paberil pensionitunnistuse asemel tulevad seenioritele kaela lehmakellad

Sotsiaalministeerium saatis kooskõlastusringile eelnõu, millega plaanitakse ära kaotada tänane paberil pensionitunnistus. Seda hakkab asendama pensionäridele kaela riputatav spetsiaalne lehmakell, millel on mitu funktsiooni. Sotsiaalminister Tanel Kiigi sõnul lahendab lehmakell vanurite kaelas mitu probleemi korraga. Lehmakellal tõesti mitu funktsiooni „Meil on hea meel teatada, et riik on lõpuks ometi hakanud ka oma seeniorasukate peale mõtlema. Seni […]

The post Sotsiaalminister Tanel Kiik: paberil pensionitunnistuse asemel tulevad seenioritele kaela lehmakellad appeared first on LUGEJAKIRI.