SUUR LUGU! Riik koostab kalapüügisõltlaste andmebaasi ja piirab nende ligipääsu veekogudele

Alates uuest nädalast saavad kalameeste naised, kes soovivad oma meest kaitsta kalapüügiga kaasneda võivate negatiivsete tagajärgede eest, seada oma sõltuvuses olevale lähedasele kalapüügi piirangu. Piirangu saab endale peale panna ka sõltuvuses kalamees ise. Selleks lõi riik hasartmängusõltlaste andmebaasi kõrvale kalapüügist sõltuvuses olevate isikute andmebaasi, mida haldab Maksu- ja Tolliamet ning järelevalvet teostab Keskkonnainspektsioon. Esimesed sõltlased […] The post SUUR LUGU! Riik koostab kalapüügisõltlaste andmebaasi ja piirab nende ligipääsu veekogudele appeared first on LUGEJAKIRI.

SUUR LUGU! Riik koostab kalapüügisõltlaste andmebaasi ja piirab nende ligipääsu veekogudele

Alates uuest nädalast saavad kalameeste naised, kes soovivad oma meest kaitsta kalapüügiga kaasneda võivate negatiivsete tagajärgede eest, seada oma sõltuvuses olevale lähedasele kalapüügi piirangu. Piirangu saab endale peale panna ka sõltuvuses kalamees ise. Selleks lõi riik hasartmängusõltlaste andmebaasi kõrvale kalapüügist sõltuvuses olevate isikute andmebaasi, mida haldab Maksu- ja Tolliamet ning järelevalvet teostab Keskkonnainspektsioon. Esimesed sõltlased […]

The post SUUR LUGU! Riik koostab kalapüügisõltlaste andmebaasi ja piirab nende ligipääsu veekogudele appeared first on LUGEJAKIRI.