TÄHELEPANU! Veterinaar- ja toiduamet korraldab eriti ohtliku loomataudi õppuse

Veterinaar- ja toiduamet korraldab 22. mail Tartu vallas Kukulinna külas asuva Jampo sigala territooriumil suu- ja sõrataudi regionaalse õppuse. Terve päeva kestev õppus koosneb väli- ja staabiõppusest, mille käigus mängitakse läbi eriti ohtliku loomataudi tõrjumist. „Õppuse eesmärgiks on harjutada koostööd teiste kaasatud asutustega eriti ohtliku loomataudi puhkemisel,“ ütles Veterinaar- ja toiduameti kriisijuht Heidi Käär. „Harjutame […] The post TÄHELEPANU! Veterinaar- ja toiduamet korraldab eriti ohtliku loomataudi õppuse appeared first on Lõunaeestlane.

TÄHELEPANU! Veterinaar- ja toiduamet korraldab eriti ohtliku loomataudi õppuse

Veterinaar- ja toiduamet korraldab 22. mail Tartu vallas Kukulinna külas asuva Jampo sigala territooriumil suu- ja sõrataudi regionaalse õppuse. Terve päeva kestev õppus koosneb väli- ja staabiõppusest, mille käigus mängitakse läbi eriti ohtliku loomataudi tõrjumist. „Õppuse eesmärgiks on harjutada koostööd teiste kaasatud asutustega eriti ohtliku loomataudi puhkemisel,“ ütles Veterinaar- ja toiduameti kriisijuht Heidi Käär. „Harjutame […]

The post TÄHELEPANU! Veterinaar- ja toiduamet korraldab eriti ohtliku loomataudi õppuse appeared first on Lõunaeestlane.