TAI koolieelsete laste seksuaalkasvatuse õpik propageerib seksuaalseid kõrvalekaldeid ja pahupidi soorolle

2018. aastal Tervise Arengu Instituudi (TAI) tellimusel valminud 112 leheküljeline koolieelsete laste seksuaalkasvatuse õpik propageerib mittetraditsioonilisi soorolle, seksuaalseid kõrvalekaldeid ning tungib pieteeditundeta eelkooliealiste laste intiimsfääri. Õpiku pealkirjaga “Koolieelses eas laste seksuaalkasvatus: kehad tunded ja turvalisus. Metoodiline materjal lapse seksuaalse arengu toetamiseks” on TAI koostöös MTÜga Seksuaaltervise Labor tõlkinud ja kohandanud Hollandis tegutseva rahvusvahelise seksuaal- ja […] The post TAI koolieelsete laste seksuaalkasvatuse õpik propageerib seksuaalseid kõrvalekaldeid ja pahupidi soorolle appeared first on Objektiiv.

TAI koolieelsete laste seksuaalkasvatuse õpik propageerib seksuaalseid kõrvalekaldeid ja pahupidi soorolle

2018. aastal Tervise Arengu Instituudi (TAI) tellimusel valminud 112 leheküljeline koolieelsete laste seksuaalkasvatuse õpik propageerib mittetraditsioonilisi soorolle, seksuaalseid kõrvalekaldeid ning tungib pieteeditundeta eelkooliealiste laste intiimsfääri. Õpiku pealkirjaga “Koolieelses eas laste seksuaalkasvatus: kehad tunded ja turvalisus. Metoodiline materjal lapse seksuaalse arengu toetamiseks” on TAI koostöös MTÜga Seksuaaltervise Labor tõlkinud ja kohandanud Hollandis tegutseva rahvusvahelise seksuaal- ja […]

The post TAI koolieelsete laste seksuaalkasvatuse õpik propageerib seksuaalseid kõrvalekaldeid ja pahupidi soorolle appeared first on Objektiiv.