Tasuta parvesõit Saadjärvel I Lastekaitsepäeval sõidavad lapsed Jääaja Keskuse parvega tasuta

Jääaja Keskuses tähistatakse 1. juunil lastekaitsepäeva tasuta parvesõitudega Saadjärvele. Parvejuhtideks on Jääaja Keskuse giidid, kes räägivad põnevaid lugusid Saadjärve loodusest, Vooremaa kujunemisest ja Kalevipoja vägitegudest. Mõnusad parvesõidud Saadjärvele toimuvad lastekaitsepäeval igal täistunnil kell 12.00-17.00. Parvesõidu kestus on 45 minutit. Parvesõidud on tasuta lastele vanuses kuni 12 eluaastat koos Jääaja Keskuse piletiga. Jääkaru kohvikus pakutakse sel […] The post Tasuta parvesõit Saadjärvel I Lastekaitsepäeval sõidavad lapsed Jääaja Keskuse parvega tasuta appeared first on GoodNews.

Tasuta parvesõit Saadjärvel I Lastekaitsepäeval sõidavad lapsed Jääaja Keskuse parvega tasuta

Jääaja Keskuses tähistatakse 1. juunil lastekaitsepäeva tasuta parvesõitudega Saadjärvele. Parvejuhtideks on Jääaja Keskuse giidid, kes räägivad põnevaid lugusid Saadjärve loodusest, Vooremaa kujunemisest ja Kalevipoja vägitegudest. Mõnusad parvesõidud Saadjärvele toimuvad lastekaitsepäeval igal täistunnil kell 12.00-17.00. Parvesõidu kestus on 45 minutit. Parvesõidud on tasuta lastele vanuses kuni 12 eluaastat koos Jääaja Keskuse piletiga. Jääkaru kohvikus pakutakse sel […]

The post Tasuta parvesõit Saadjärvel I Lastekaitsepäeval sõidavad lapsed Jääaja Keskuse parvega tasuta appeared first on GoodNews.