Telegrami podcast #2: 1h reegel, puugioht, MS Estonia, poliitikute tavaeluga kohanemistasu jpm

Teie ees on Telegrami podcasti episood #2! 22. aprilli hommikul salvestatud konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt. Podcast on kuulatav läbi PodBeani, Soundcloudi ja Youtube´i ning eelnevate episoodidega saad tutvuda siin: #0 ja #1.   Ootame jätkuvalt teie tagasisidet aadressile podcast@telegram.ee ja kõikide vahel, kes meile selle nädala jooksul […] The post Telegrami podcast #2: 1h reegel, puugioht, MS Estonia, poliitikute tavaeluga kohanemistasu jpm appeared first on Telegram.

Telegrami podcast #2: 1h reegel, puugioht, MS Estonia, poliitikute tavaeluga kohanemistasu jpm

Teie ees on Telegrami podcasti episood #2! 22. aprilli hommikul salvestatud konspirituaalses meelelahutussaates jutustavad Telegrami asutajad Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas päevakajalistel teemadel, seda muidugi tsensuurivabalt. Podcast on kuulatav läbi PodBeani, Soundcloudi ja Youtube´i ning eelnevate episoodidega saad tutvuda siin: #0 ja #1.   Ootame jätkuvalt teie tagasisidet aadressile podcast@telegram.ee ja kõikide vahel, kes meile selle nädala jooksul […]

The post Telegrami podcast #2: 1h reegel, puugioht, MS Estonia, poliitikute tavaeluga kohanemistasu jpm appeared first on Telegram.