Tervise taastamine probiootikumide abil: kõik algabki sinu soolestikust ja kehafloorast

Praegu on tervisevaldkonnas erakordselt põnev aeg. Viimasel ajal on hakatud mõistma, et rohke, rikkalik ja hästi tasakaalustatud komplekt sõbralikke baktereid ehk probiootikume aitab meil vältida või saada jagu allergiatest, igemeprobleemidest, reflukshaigusest, külmetusest ja gripist, soole¬põletikust, väsimusest, kõrgest kolesteroolitasemest, soole ärritussündroomist, kõhukinnisusest, diabeedist, üleliigsest kehakaalust, psoriaasist, põskkoopapõletikust, Crohni tõvest ja teistest hädadest. Avaldame sel teemal lugemiseks […] The post Tervise taastamine probiootikumide abil: kõik algabki sinu soolestikust ja kehafloorast appeared first on Telegram.

Tervise taastamine probiootikumide abil: kõik algabki sinu soolestikust ja kehafloorast

Praegu on tervisevaldkonnas erakordselt põnev aeg. Viimasel ajal on hakatud mõistma, et rohke, rikkalik ja hästi tasakaalustatud komplekt sõbralikke baktereid ehk probiootikume aitab meil vältida või saada jagu allergiatest, igemeprobleemidest, reflukshaigusest, külmetusest ja gripist, soole¬põletikust, väsimusest, kõrgest kolesteroolitasemest, soole ärritussündroomist, kõhukinnisusest, diabeedist, üleliigsest kehakaalust, psoriaasist, põskkoopapõletikust, Crohni tõvest ja teistest hädadest. Avaldame sel teemal lugemiseks […]

The post Tervise taastamine probiootikumide abil: kõik algabki sinu soolestikust ja kehafloorast appeared first on Telegram.