Toftan pakub Võrumaal tööd tõelistele meestele – palk 1300-1700 EUR kätte, pluss boonused!

Võru vallas Varesel asuv puidufirma Toftan on võtnud karmi tööotsimise kuulutuse tegemisel eeskuju ühest Soome transpordifirmast, kus pakuti tööd tõelistele meestele. Aga kuulutus on ise järgmine: Tööpakkumine tõelistele meestele! Otsime Toftani saeveski kollektiivi tõelisi mehi. Palk 1300 – 1700.- EUR kätte (lisaks boonused kvaliteetse töö eest) Nüüd kõige tähtsam! Enne kui hakkad kandideerima veendu, et […] The post Toftan pakub Võrumaal tööd tõelistele meestele – palk 1300-1700 EUR kätte, pluss boonused! appeared first on Lõunaeestlane.

Toftan pakub Võrumaal tööd tõelistele meestele – palk 1300-1700 EUR kätte, pluss boonused!

Võru vallas Varesel asuv puidufirma Toftan on võtnud karmi tööotsimise kuulutuse tegemisel eeskuju ühest Soome transpordifirmast, kus pakuti tööd tõelistele meestele. Aga kuulutus on ise järgmine: Tööpakkumine tõelistele meestele! Otsime Toftani saeveski kollektiivi tõelisi mehi. Palk 1300 – 1700.- EUR kätte (lisaks boonused kvaliteetse töö eest) Nüüd kõige tähtsam! Enne kui hakkad kandideerima veendu, et […]

The post Toftan pakub Võrumaal tööd tõelistele meestele – palk 1300-1700 EUR kätte, pluss boonused! appeared first on Lõunaeestlane.