Traumapunktid paluvad luumurdudega patsientide vaigistamiseks seksilelusõprade abi

Libedusega kukkunud ja viga saanud inimesi saabub üle Eesti traumapunktidesse üha juurde. Ootejärjekorrad on pikad ja nüüd paluvad traumapunktid seksilelusõpradelt annetusi vigastatute vaigistamiseks. Viimastel päevadel on Eesti muutunud üheks suureks uisuväljaks ning õues ringi ruttavaid inimesi langeb siiani nagu loogu, mis tähendab traumapunktide jaoks tohutut töökoormust. Traumapunktid vajavad inimeste abi „Me saame kõigi luumurdudega ilusti […] The post Traumapunktid paluvad luumurdudega patsientide vaigistamiseks seksilelusõprade abi appeared first on LUGEJAKIRI.

Traumapunktid paluvad luumurdudega patsientide vaigistamiseks seksilelusõprade abi

Libedusega kukkunud ja viga saanud inimesi saabub üle Eesti traumapunktidesse üha juurde. Ootejärjekorrad on pikad ja nüüd paluvad traumapunktid seksilelusõpradelt annetusi vigastatute vaigistamiseks. Viimastel päevadel on Eesti muutunud üheks suureks uisuväljaks ning õues ringi ruttavaid inimesi langeb siiani nagu loogu, mis tähendab traumapunktide jaoks tohutut töökoormust. Traumapunktid vajavad inimeste abi „Me saame kõigi luumurdudega ilusti […]

The post Traumapunktid paluvad luumurdudega patsientide vaigistamiseks seksilelusõprade abi appeared first on LUGEJAKIRI.