Trendid Euroopa autoturul: elekter tõuseb, diisel vaob ja maasturlaadsete buum veidi vaibub

Autotööstuse trendidele keskendunud rahvusvaheline uuringufirma JATO tegi kokkuvõtte Euroopa uute autode turu trendidest 2018. aastal. Mullu püstitati automüügirekord ja võeti suund alternatiivsetele jõuallikatele. Euroopas müüdi 2018. aastal 15,6 miljonit uut autot, mis on parim tulemus pärast 2007. aastat. Veidi varjutas üldist optimismi NEDC asendumine WLTP mõõtmissüsteemiga. Oma mõju avaldasid ka diiselmootorite üldine vaenamine ning Brexit. [...] The post Trendid Euroopa autoturul: elekter tõuseb, diisel vaob ja maasturlaadsete buum veidi vaibub appeared first on Accelerista.

Trendid Euroopa autoturul: elekter tõuseb, diisel vaob ja maasturlaadsete buum veidi vaibub
euroopa

Autotööstuse trendidele keskendunud rahvusvaheline uuringufirma JATO tegi kokkuvõtte Euroopa uute autode turu trendidest 2018. aastal. Mullu püstitati automüügirekord ja võeti suund alternatiivsetele jõuallikatele. Euroopas müüdi 2018. aastal 15,6 miljonit uut autot, mis on parim tulemus pärast 2007. aastat. Veidi varjutas üldist optimismi NEDC asendumine WLTP mõõtmissüsteemiga. Oma mõju avaldasid ka diiselmootorite üldine vaenamine ning Brexit. [...]

The post Trendid Euroopa autoturul: elekter tõuseb, diisel vaob ja maasturlaadsete buum veidi vaibub appeared first on Accelerista.