Tuhala Nõiakaev keeb: kindlasti külasta, aga tee seda nii, et loodus haiget ei saa

Kevadised suurveed ja vihmasajud on Tuhala Nõiakaevu keema pannud. Nõidade vihtlemine meelitab kohale tuhandeid uudistajaid. Soovitame ainulaadset loodusnähtust kindlasti vaatama minna, aga teha seda nii, et loodus haiget ei saa. Käisime koos fotovõluri Sten Ottepiga Tuhala Nõiakaevu keemist oma silmaga vaatamas, aga mitte üksnes selleks, et jäädvustada imetoredat loodusnähtust vaid selleks, et meelde tuletada kõigile [...] The post Tuhala Nõiakaev keeb: kindlasti külasta, aga tee seda nii, et loodus haiget ei saa appeared first on Accelerista.

Tuhala Nõiakaev keeb: kindlasti külasta, aga tee seda nii, et loodus haiget ei saa
tuhala nõiakaev

Kevadised suurveed ja vihmasajud on Tuhala Nõiakaevu keema pannud. Nõidade vihtlemine meelitab kohale tuhandeid uudistajaid. Soovitame ainulaadset loodusnähtust kindlasti vaatama minna, aga teha seda nii, et loodus haiget ei saa. Käisime koos fotovõluri Sten Ottepiga Tuhala Nõiakaevu keemist oma silmaga vaatamas, aga mitte üksnes selleks, et jäädvustada imetoredat loodusnähtust vaid selleks, et meelde tuletada kõigile [...]

The post Tuhala Nõiakaev keeb: kindlasti külasta, aga tee seda nii, et loodus haiget ei saa appeared first on Accelerista.