Tühjade südamete kontserdil puudus igasugune sallivus ja kõlasid õõnsad sõnad väidetavalt kaduvast vabadusest

Pühapäevane tühjade südamete kontsert Lauluväljakul on üks üritus, mille ümber on juba igasuguseid arutelusid, eriti külastajate arvu osas, kuid märksõnadena võib öelda järgmist: palju vihkamist, sotse ja võõrkeelseid. Postimees nimetab osalejate arvuks kümme tuhat, mis on kindlasti üle pingutatud. Facebookis kirjutab vastava algoritmiga osalejaid arvutanud Jaak Kivi: “Lugesin karja üle, sain 1365 loomakest. #kõigieesti On kellelgi ülevaatlikumat […] The post Tühjade südamete kontserdil puudus igasugune sallivus ja kõlasid õõnsad sõnad väidetavalt kaduvast vabadusest appeared first on Uued Uudised.

Tühjade südamete kontserdil puudus igasugune sallivus ja kõlasid õõnsad sõnad väidetavalt kaduvast vabadusest

Pühapäevane tühjade südamete kontsert Lauluväljakul on üks üritus, mille ümber on juba igasuguseid arutelusid, eriti külastajate arvu osas, kuid märksõnadena võib öelda järgmist: palju vihkamist, sotse ja võõrkeelseid. Postimees nimetab osalejate arvuks kümme tuhat, mis on kindlasti üle pingutatud. Facebookis kirjutab vastava algoritmiga osalejaid arvutanud Jaak Kivi: “Lugesin karja üle, sain 1365 loomakest. #kõigieesti On kellelgi ülevaatlikumat […]

The post Tühjade südamete kontserdil puudus igasugune sallivus ja kõlasid õõnsad sõnad väidetavalt kaduvast vabadusest appeared first on Uued Uudised.