Umbes 10 aastat läbimurdeni: Hyundai ja Kia toovad teedele pool miljonit vesinikautot

Kui kõik läheb plaanipäraselt, lubavad Hyundai ja Kia aastaks 2030 turule tuua 500 000 vesinikautot. Kõrvutades Korea autohiiu plaane Jaapani suurima autotootja Toyota omadega  võib uskuda, et “H-sõidukite” läbimurdeni on jäänud umbes 10 aastat. Hyundai Motor Group, mille alla kuuluvad Hyundai Motor Company ja Kia Motors Corporation, avalikustas vesinikautode strateegilise plaani FCEV Vision 2030. Selle [...] The post Umbes 10 aastat läbimurdeni: Hyundai ja Kia toovad teedele pool miljonit vesinikautot appeared first on Accelerista.

Umbes 10 aastat läbimurdeni: Hyundai ja Kia toovad teedele pool miljonit vesinikautot
hyundai nexo vesinik

Kui kõik läheb plaanipäraselt, lubavad Hyundai ja Kia aastaks 2030 turule tuua 500 000 vesinikautot. Kõrvutades Korea autohiiu plaane Jaapani suurima autotootja Toyota omadega  võib uskuda, et “H-sõidukite” läbimurdeni on jäänud umbes 10 aastat. Hyundai Motor Group, mille alla kuuluvad Hyundai Motor Company ja Kia Motors Corporation, avalikustas vesinikautode strateegilise plaani FCEV Vision 2030. Selle [...]

The post Umbes 10 aastat läbimurdeni: Hyundai ja Kia toovad teedele pool miljonit vesinikautot appeared first on Accelerista.