UNIVERSUM TÄIELIKUS ŠOKIS: täna avaldati pilt minust kohast, kus Päike ka ei paista!

Universum on lõplikult häbistatud ja seetõttu inimkonnas äärmiselt pettunud. Ja seda õigustatult, sest grupp teadlasi on teda salaja pildistanud juba pikemat aega. Aga nüüd mindi üle piiri, sest meediasse on jõudnud pildid Universumi privaatseimast kohast – tema mustast august. „See on nüüd küll juba häbematuse tipp! Pildistada kedagi niivõrd privaatsest kohast ja toppida suure hurraaga […] The post UNIVERSUM TÄIELIKUS ŠOKIS: täna avaldati pilt minust kohast, kus Päike ka ei paista! appeared first on LUGEJAKIRI.

UNIVERSUM TÄIELIKUS ŠOKIS: täna avaldati pilt minust kohast, kus Päike ka ei paista!

Universum on lõplikult häbistatud ja seetõttu inimkonnas äärmiselt pettunud. Ja seda õigustatult, sest grupp teadlasi on teda salaja pildistanud juba pikemat aega. Aga nüüd mindi üle piiri, sest meediasse on jõudnud pildid Universumi privaatseimast kohast – tema mustast august. „See on nüüd küll juba häbematuse tipp! Pildistada kedagi niivõrd privaatsest kohast ja toppida suure hurraaga […]

The post UNIVERSUM TÄIELIKUS ŠOKIS: täna avaldati pilt minust kohast, kus Päike ka ei paista! appeared first on LUGEJAKIRI.