USA Alabama senat võttis vastu riigi karmima abordiseaduse, kus abort on keelatud isegi vägistamise ja intsesti korral

USA Alabama osariigi senat võttis teisipäeval vastu seaduse, mis keelustab abordi igas olukorras, seda isegi vägistamise ja intsesti (seks lähisugulasega) korral. Eelnõu läheb edasi osariigi kubernerile, kes selle arvatavalt kinnitab, vahendab Washington Post. Nüüd on USA-s Alabama osariigis abort võimalik vaid juhul, kui see on vajalik ema elu päästmiseks. Seaduse vastuvõtmine on osa laiemast kampaaniast, […] The post USA Alabama senat võttis vastu riigi karmima abordiseaduse, kus abort on keelatud isegi vägistamise ja intsesti korral appeared first on Lõunaeestlane.

USA Alabama senat võttis vastu riigi karmima abordiseaduse, kus abort on keelatud isegi vägistamise ja intsesti korral

USA Alabama osariigi senat võttis teisipäeval vastu seaduse, mis keelustab abordi igas olukorras, seda isegi vägistamise ja intsesti (seks lähisugulasega) korral. Eelnõu läheb edasi osariigi kubernerile, kes selle arvatavalt kinnitab, vahendab Washington Post. Nüüd on USA-s Alabama osariigis abort võimalik vaid juhul, kui see on vajalik ema elu päästmiseks. Seaduse vastuvõtmine on osa laiemast kampaaniast, […]

The post USA Alabama senat võttis vastu riigi karmima abordiseaduse, kus abort on keelatud isegi vägistamise ja intsesti korral appeared first on Lõunaeestlane.