Uuring: 16îstlastest rõõmustab rohkem talve mineku kui ämma vanadekodusse viimise ĂĽle

Viisime oma lugejate hulgas läbi laia- ja sĂĽgavapõhjalise uuringu, kus tahtsime teada, et kuna kevad juba koputab vaikselt uksele, siis mida tahaks tavaline eestlane talvele järelhĂĽĂĽdeks öelda. Tulemused on siin. Populaarseimaks järelhĂĽĂĽdeks sai:  „Kuule aga ok siis, järgmine aasta näeb uuesti!“. Nii vastas lausa 35% hääletanutest. 17% ĂĽtles talvele, et oli tore, et tulid, veel […] The post Uuring: 16% eestlastest rõõmustab rohkem talve mineku kui ämma vanadekodusse viimise ĂĽle appeared first on LUGEJAKIRI.

Uuring: 16îstlastest rõõmustab rohkem talve mineku kui ämma vanadekodusse viimise ĂĽle

Viisime oma lugejate hulgas läbi laia- ja sĂĽgavapõhjalise uuringu, kus tahtsime teada, et kuna kevad juba koputab vaikselt uksele, siis mida tahaks tavaline eestlane talvele järelhĂĽĂĽdeks öelda. Tulemused on siin. Populaarseimaks järelhĂĽĂĽdeks sai:  „Kuule aga ok siis, järgmine aasta näeb uuesti!“. Nii vastas lausa 35% hääletanutest. 17% ĂĽtles talvele, et oli tore, et tulid, veel […]

The post Uuring: 16% eestlastest rõõmustab rohkem talve mineku kui ämma vanadekodusse viimise üle appeared first on LUGEJAKIRI.