UURING: pooled eestlased ei julge sel suvel end pruuniks päevitada, sest kardavad uut valitsust

Viisime oma lugejate hulgas läbi laiapõhjalise uuringu, kus tahtsime teada, et millal on tavalisel eestlasel plaaniks sel suvel pruuniks saada – tuleb välja, et ei olegi, sest kardetakse uut valitsust. Niisiis, küsisime inimestelt ainult ühe küsimusse:  kas Sinul on plaan saada pruuniks juba 2. juuniks? Vastused on teie ees: 49% ehk pooled eestlased ütlesid, et […] The post UURING: pooled eestlased ei julge sel suvel end pruuniks päevitada, sest kardavad uut valitsust appeared first on LUGEJAKIRI.

UURING: pooled eestlased ei julge sel suvel end pruuniks päevitada, sest kardavad uut valitsust

Viisime oma lugejate hulgas läbi laiapõhjalise uuringu, kus tahtsime teada, et millal on tavalisel eestlasel plaaniks sel suvel pruuniks saada – tuleb välja, et ei olegi, sest kardetakse uut valitsust. Niisiis, küsisime inimestelt ainult ühe küsimusse:  kas Sinul on plaan saada pruuniks juba 2. juuniks? Vastused on teie ees: 49% ehk pooled eestlased ütlesid, et […]

The post UURING: pooled eestlased ei julge sel suvel end pruuniks päevitada, sest kardavad uut valitsust appeared first on LUGEJAKIRI.