Väetants Joogafestivalil! Margit Foht: väetants on ürgne viis muusika saatel liikuda

Väekate Sündmuste Agentuuri juht Margit Foht ja DJ Taivo Peterson viivad 27. juulil Haapsalus Joogafestivali avaõhtul läbi ekstaatilise tantsu tunni, kus korraga osaleb sadu tantsijaid. Margit, kirjeldage palun neile inimestele, kes pole väetantsuga varem kokku puutunud, milline see tants on? Kõik me oleme lapsena vabalt ja ilma hinnanguteta tantsinud, tundmata hirmu, kuidas see teistele välja […] The post Väetants Joogafestivalil! Margit Foht: väetants on ürgne viis muusika saatel liikuda appeared first on GoodNews.

Väetants Joogafestivalil! Margit Foht: väetants on ürgne viis muusika saatel liikuda

Väekate Sündmuste Agentuuri juht Margit Foht ja DJ Taivo Peterson viivad 27. juulil Haapsalus Joogafestivali avaõhtul läbi ekstaatilise tantsu tunni, kus korraga osaleb sadu tantsijaid. Margit, kirjeldage palun neile inimestele, kes pole väetantsuga varem kokku puutunud, milline see tants on? Kõik me oleme lapsena vabalt ja ilma hinnanguteta tantsinud, tundmata hirmu, kuidas see teistele välja […]

The post Väetants Joogafestivalil! Margit Foht: väetants on ürgne viis muusika saatel liikuda appeared first on GoodNews.