Väidetav antisemiitlik kallaletung rabile – algatatud on uus infooperatsioon EKRE vastu

Tõenäoliselt hakatakse Eestis üles kruvima uut, esialgu täiesti tõestamatut ja Facebookis levitatavat antisemiitlikku “natsilugu”, mida üritatakse seostada just EKRE-ga. Defi kirjutab: “Laupäeval rünnati Tallinnas sünagoogi ees verbaalselt Eesti pearabi Shmuel Koti, hüüdes talle “juudid ahju” ning “Heil Hitler”.” Kõigepealt on taas tegu vahendatava looga, mille on Facebooki paisanud keegi Gennadi Gramberg. Kas ei tule tuttav ette […] The post Väidetav antisemiitlik kallaletung rabile – algatatud on uus infooperatsioon EKRE vastu appeared first on Uued Uudised.

Väidetav antisemiitlik kallaletung rabile – algatatud on uus infooperatsioon EKRE vastu

Tõenäoliselt hakatakse Eestis üles kruvima uut, esialgu täiesti tõestamatut ja Facebookis levitatavat antisemiitlikku “natsilugu”, mida üritatakse seostada just EKRE-ga. Defi kirjutab: “Laupäeval rünnati Tallinnas sünagoogi ees verbaalselt Eesti pearabi Shmuel Koti, hüüdes talle “juudid ahju” ning “Heil Hitler”.” Kõigepealt on taas tegu vahendatava looga, mille on Facebooki paisanud keegi Gennadi Gramberg. Kas ei tule tuttav ette […]

The post Väidetav antisemiitlik kallaletung rabile – algatatud on uus infooperatsioon EKRE vastu appeared first on Uued Uudised.