Vahur Kersna: aitäh, Jüri, aitäh, valitsus! Peeter Ernits: aitab soigumisest, Vahur!

Sotsiaalmeedias vastab Peeter Ernits Liina Kersna abikaasale Vahurile, et tolle sõbrad pole veel kogu Eesti. Vahur Kersna kirjutab Postimehe arvamusloos: “Minu rahvasaadikust abikaasa räägib, kuidas talle kirjutavad Facebookis kümned ja kümned lihtsad Kagu-Eesti inimesed, kes küsivad, mida nad saaksid teha, kuhu koguneda või… Üks, et mitte öelda arukam osa rahvast on tõsiselt mures ja häiritud. […] The post Vahur Kersna: aitäh, Jüri, aitäh, valitsus! Peeter Ernits: aitab soigumisest, Vahur! appeared first on Uued Uudised.

Vahur Kersna: aitäh, Jüri, aitäh, valitsus! Peeter Ernits: aitab soigumisest, Vahur!

Sotsiaalmeedias vastab Peeter Ernits Liina Kersna abikaasale Vahurile, et tolle sõbrad pole veel kogu Eesti. Vahur Kersna kirjutab Postimehe arvamusloos: “Minu rahvasaadikust abikaasa räägib, kuidas talle kirjutavad Facebookis kümned ja kümned lihtsad Kagu-Eesti inimesed, kes küsivad, mida nad saaksid teha, kuhu koguneda või… Üks, et mitte öelda arukam osa rahvast on tõsiselt mures ja häiritud. […]

The post Vahur Kersna: aitäh, Jüri, aitäh, valitsus! Peeter Ernits: aitab soigumisest, Vahur! appeared first on Uued Uudised.