Valides sotsid, Kaljuranna ja Tarandi, valid hukatusliku “Euroopa manifesti”, Marxi, rändepakti ja afroresolutsiooni

Sotside valimine Euroopa Parlamenti tähendab Eestile väga halbu tagajärgi, sest nemad hakkavad hääletama kõige rahvusriikluse-vaenulikuma sotsialistide fraktsiooni reeglite järgi. Hiljuti kirjutas Delfi: “Ülekaalukalt kõige populaarsem kandidaat on Marina Kaljurand (17,4 protsenti), kes tooks praeguse seisuga SDE-le Euroopa Parlamendis kaks kohta. Kuna kõigi teiste SDE kandidaatide individuaalne toetus on alla 1 protsendi, siis pole tegelikult kindel, […] The post Valides sotsid, Kaljuranna ja Tarandi, valid hukatusliku “Euroopa manifesti”, Marxi, rändepakti ja afroresolutsiooni appeared first on Uued Uudised.

Valides sotsid, Kaljuranna ja Tarandi, valid hukatusliku “Euroopa manifesti”, Marxi, rändepakti ja afroresolutsiooni

Sotside valimine Euroopa Parlamenti tähendab Eestile väga halbu tagajärgi, sest nemad hakkavad hääletama kõige rahvusriikluse-vaenulikuma sotsialistide fraktsiooni reeglite järgi. Hiljuti kirjutas Delfi: “Ülekaalukalt kõige populaarsem kandidaat on Marina Kaljurand (17,4 protsenti), kes tooks praeguse seisuga SDE-le Euroopa Parlamendis kaks kohta. Kuna kõigi teiste SDE kandidaatide individuaalne toetus on alla 1 protsendi, siis pole tegelikult kindel, […]

The post Valides sotsid, Kaljuranna ja Tarandi, valid hukatusliku “Euroopa manifesti”, Marxi, rändepakti ja afroresolutsiooni appeared first on Uued Uudised.