Valimiste eetikapuudus: võimumehed soovitavad vallakodanikul “meie mees” valida

Enne europarlamendi valimisi on sagenenud juhused, kus täidesaatva või seadusandliku võimu esindajad kutsuvad omavalitsuse kodanikke hääletama kindla erakonna kandidaadi poolt, mis rikub valimiste ja ametieetikat. Jutt käib inimestest, kes kasutavad vallavolikogu saadiku või võimuametniku autoriteeti, et muuta enda erakonnakaaslase kandidatuur lihtvalija silmis kaalukamaks – kui kõrged mehed soovitavad, ju ta siis õige ja vajalik mees […] The post Valimiste eetikapuudus: võimumehed soovitavad vallakodanikul “meie mees” valida appeared first on Uued Uudised.

Valimiste eetikapuudus: võimumehed soovitavad vallakodanikul “meie mees” valida

Enne europarlamendi valimisi on sagenenud juhused, kus täidesaatva või seadusandliku võimu esindajad kutsuvad omavalitsuse kodanikke hääletama kindla erakonna kandidaadi poolt, mis rikub valimiste ja ametieetikat. Jutt käib inimestest, kes kasutavad vallavolikogu saadiku või võimuametniku autoriteeti, et muuta enda erakonnakaaslase kandidatuur lihtvalija silmis kaalukamaks – kui kõrged mehed soovitavad, ju ta siis õige ja vajalik mees […]

The post Valimiste eetikapuudus: võimumehed soovitavad vallakodanikul “meie mees” valida appeared first on Uued Uudised.