Venemaa „koletis” politseinik vägistas 12-aastase tüdruku ja peksis ta pesapallikurikaga surnuks

Venemaal koletiseks nimetatud 26-aastane politseinik vägistas politseiautos 12-aastase tüdruku ja peksis ta kuriteo varjamiseks pesapallikurikaga surnuks. Politseileitnant Ivan Sorokoumov mõisteti 12-aastase Svetlana vägistamise ja mõrvamise eest 23 aastaks vanglasse. Sellele lisaks oli mees vägistanud mitmeid lapsi vanuses 11-16, kelle üle ta järelvalvet teostas, vahendab Daily Mail. Lisaks karistusele mõistis kohus Venemaa politseilt lapse vanemate kasuks […] The post Venemaa „koletis” politseinik vägistas 12-aastase tüdruku ja peksis ta pesapallikurikaga surnuks appeared first on Lõunaeestlane.

Venemaa „koletis” politseinik vägistas 12-aastase tüdruku ja peksis ta pesapallikurikaga surnuks

Venemaal koletiseks nimetatud 26-aastane politseinik vägistas politseiautos 12-aastase tüdruku ja peksis ta kuriteo varjamiseks pesapallikurikaga surnuks. Politseileitnant Ivan Sorokoumov mõisteti 12-aastase Svetlana vägistamise ja mõrvamise eest 23 aastaks vanglasse. Sellele lisaks oli mees vägistanud mitmeid lapsi vanuses 11-16, kelle üle ta järelvalvet teostas, vahendab Daily Mail. Lisaks karistusele mõistis kohus Venemaa politseilt lapse vanemate kasuks […]

The post Venemaa „koletis” politseinik vägistas 12-aastase tüdruku ja peksis ta pesapallikurikaga surnuks appeared first on Lõunaeestlane.