Vesinikvesi – kas pelgalt uus trend veejoomises või teaduslikult tõestatud tervisenektar?

Vesi on meie eluspüsimiseks hädavajalik ja kui mitte arvestada rasva, siis koosneb inimese keha 70% massiprotsendi ulatuses veest. Täiskasvanutel soovitatakse olenevalt kehakaalust tarbida päevas 1,5–2,5 liitrit vett ja teadlikumad veejoojad täiustavad seda vitamiinidega/mineraalidega ehk näiteks sortsu sidruniga, näpuotsatäie sooda või Himaalaja soolaga. Kuid viimastel aastatel on Eestis populaarsust kogunud ka vesinikumolekulidega rikastatud vesi. Alljärgnevalt vaatamegi joogivette lisatud vesiniku (molekulaarse […] The post Vesinikvesi – kas pelgalt uus trend veejoomises või teaduslikult tõestatud tervisenektar? appeared first on Telegram.

Vesinikvesi – kas pelgalt uus trend veejoomises või teaduslikult tõestatud tervisenektar?

Vesi on meie eluspüsimiseks hädavajalik ja kui mitte arvestada rasva, siis koosneb inimese keha 70% massiprotsendi ulatuses veest. Täiskasvanutel soovitatakse olenevalt kehakaalust tarbida päevas 1,5–2,5 liitrit vett ja teadlikumad veejoojad täiustavad seda vitamiinidega/mineraalidega ehk näiteks sortsu sidruniga, näpuotsatäie sooda või Himaalaja soolaga. Kuid viimastel aastatel on Eestis populaarsust kogunud ka vesinikumolekulidega rikastatud vesi. Alljärgnevalt vaatamegi joogivette lisatud vesiniku (molekulaarse […]

The post Vesinikvesi – kas pelgalt uus trend veejoomises või teaduslikult tõestatud tervisenektar? appeared first on Telegram.