VIDEO! Ajaloolane Jaak Valge räägib oma uuest raamatust ja Eesti parlamentarismist

Riigikogu sajandal sünnipäeval tutvustas ajaloolane ja Riigikogu liige Jaak Valge oma raamatut “Eesti parlament 1917-1940”. Oma intervjuus räägib Jaak Valge raamatu tekkeloost ja kirjeldab põgusalt olukorda ennesõjaaegses Eestis, kus parlamendil on täiesti teistsugune roll. Nii mõjutasid Riigikogu otsused Eesti arenguteed oluliselt tugevamalt kui tänase parlamendi otsused seda teevad – halvad otsused võisid riigi tupikusse viia […] The post VIDEO! Ajaloolane Jaak Valge räägib oma uuest raamatust ja Eesti parlamentarismist appeared first on Uued Uudised.

VIDEO! Ajaloolane Jaak Valge räägib oma uuest raamatust ja Eesti parlamentarismist

Riigikogu sajandal sünnipäeval tutvustas ajaloolane ja Riigikogu liige Jaak Valge oma raamatut “Eesti parlament 1917-1940”. Oma intervjuus räägib Jaak Valge raamatu tekkeloost ja kirjeldab põgusalt olukorda ennesõjaaegses Eestis, kus parlamendil on täiesti teistsugune roll. Nii mõjutasid Riigikogu otsused Eesti arenguteed oluliselt tugevamalt kui tänase parlamendi otsused seda teevad – halvad otsused võisid riigi tupikusse viia […]

The post VIDEO! Ajaloolane Jaak Valge räägib oma uuest raamatust ja Eesti parlamentarismist appeared first on Uued Uudised.