VIDEO Eesti kruusateed: paratamatus, millega tuleb leppida ja millel sõitma tuleb õppida

Eestis on ligi 4700 kilomeetrit kruusateid, millel liiklemine nõuab autojuhilt mõtlemisvõimet. Osal neist teedest on varakevadel või suurte sadude ajal massipiirangud või on need üldse suletud. Piirangud on paratamatud, sest liiklus peab toimima. Eestis on 1. jaanuari seisuga 16 608 km teid, sealhulgas on nii riigiteid, põhimaanteid kui ka kõrvalteid, neist umbes kolmandik on kruusateed. [...] The post VIDEO Eesti kruusateed: paratamatus, millega tuleb leppida ja millel sõitma tuleb õppida appeared first on Accelerista.

VIDEO Eesti kruusateed: paratamatus, millega tuleb leppida ja millel sõitma tuleb õppida
löökauku kruusateed

Eestis on ligi 4700 kilomeetrit kruusateid, millel liiklemine nõuab autojuhilt mõtlemisvõimet. Osal neist teedest on varakevadel või suurte sadude ajal massipiirangud või on need üldse suletud. Piirangud on paratamatud, sest liiklus peab toimima. Eestis on 1. jaanuari seisuga 16 608 km teid, sealhulgas on nii riigiteid, põhimaanteid kui ka kõrvalteid, neist umbes kolmandik on kruusateed. [...]

The post VIDEO Eesti kruusateed: paratamatus, millega tuleb leppida ja millel sõitma tuleb õppida appeared first on Accelerista.