VIDEO! President ja justiitsminister autasustasid vägivallaennetuses aktiivseid inimesi

President Kersti Kaljulaid ja justiitsminister Raivo Aeg andsid reedel vägivallaennetuse auhinnad kuulele selles valdkonnas silma paistnud inimesele.  Oleme edukalt lõhkunud madalamaks märkamise müüri, mis vägivallategusid ümbritseb ja ehkki vägivallategude kasvanud numbrid on kohutavad ja valusad, näitab see ka seda, et inimesed julgevad abi otsida ja seda pakkuda, ütles president Kersti Kaljulaid vägivallaennetuse auhindade üleandmisel. […] The post VIDEO! President ja justiitsminister autasustasid vägivallaennetuses aktiivseid inimesi appeared first on GoodNews.

VIDEO! President ja justiitsminister autasustasid vägivallaennetuses aktiivseid inimesi

President Kersti Kaljulaid ja justiitsminister Raivo Aeg andsid reedel vägivallaennetuse auhinnad kuulele selles valdkonnas silma paistnud inimesele.  Oleme edukalt lõhkunud madalamaks märkamise müüri, mis vägivallategusid ümbritseb ja ehkki vägivallategude kasvanud numbrid on kohutavad ja valusad, näitab see ka seda, et inimesed julgevad abi otsida ja seda pakkuda, ütles president Kersti Kaljulaid vägivallaennetuse auhindade üleandmisel. […]

The post VIDEO! President ja justiitsminister autasustasid vägivallaennetuses aktiivseid inimesi appeared first on GoodNews.