VIDEO: Purjus ukrainlanna tekitas Barcelona-Kiievi lennukis kaose (NB! Nõrganärvilistele mittesoovitav!)

End tax-free poest kaasa ostetud viskist purju joonud ukrainlanna kukkus teel Barcelonast Kiievisse lennukis räuskama ja sõimama kaasreisijaid, kasutades nende kohta ebatsensuurseid väljendeid. „Na**i!” hüüdis naine iga asja peale, mis talle öeldi. Kõik see toimus ligi 12 000 meetri kõrgusel ja naine märatses nii, et kohati oli tunda, et see pani lennuki kõikuma. Ühel hetkel […] The post VIDEO: Purjus ukrainlanna tekitas Barcelona-Kiievi lennukis kaose (NB! Nõrganärvilistele mittesoovitav!) appeared first on Lõunaeestlane.

VIDEO: Purjus ukrainlanna tekitas Barcelona-Kiievi lennukis kaose (NB! Nõrganärvilistele mittesoovitav!)

End tax-free poest kaasa ostetud viskist purju joonud ukrainlanna kukkus teel Barcelonast Kiievisse lennukis räuskama ja sõimama kaasreisijaid, kasutades nende kohta ebatsensuurseid väljendeid. „Na**i!” hüüdis naine iga asja peale, mis talle öeldi. Kõik see toimus ligi 12 000 meetri kõrgusel ja naine märatses nii, et kohati oli tunda, et see pani lennuki kõikuma. Ühel hetkel […]

The post VIDEO: Purjus ukrainlanna tekitas Barcelona-Kiievi lennukis kaose (NB! Nõrganärvilistele mittesoovitav!) appeared first on Lõunaeestlane.