VIP päevad: kuumad pakkumised keset külma suve

VIP päevad: kuumad pakkumised keset külma suve AM 9. juuli 2019 - 0:24 (Sisuturundus) Jälle sajab? Vihma, rahet? Gearbestil algab kohe suve keskpaiga soodsate hindade kampaania ning jagatakse VIP kuponge. Vaata lähemalt siit.  Mõned huvitavad...

VIP päevad: kuumad pakkumised keset külma suve
VIP päevad: kuumad pakkumised keset külma suve
VIP kampaania
AM 9. juuli 2019 - 0:24

(Sisuturundus)

Jälle sajab? Vihma, rahet? Gearbestil algab kohe suve keskpaiga soodsate hindade kampaania ning jagatakse VIP kuponge. Vaata lähemalt siit

Mõned huvitavad pakkumised on sellised.

CUBOT X19 4G - 97 eurot

Alla sajaeurosel nutitelefonil on 5,93-tolline ekraan, 4000 mAh suurune mahukas aku, kaks tagakaamerat ja esikaamera ning 64 GB välkmälu. 

QiCYCLE TDR01Z Folding Moped kokkupandav elektriratas - 708 eurot

Selle ratta kiirus on kuni 25 km/h ja sõiduulatus 30 km. Ühistranspordi jaoks ja kontorisse kaasavõtmiseks saab mugavalt kokku panna.

I60 TWS Bluetooth 5.0 Wireless Earphone - 18 eurot

Laadimiskapsliga juhtmevabad kõrvasisesed klapid mängivad 1-2 tundi, laadimiskapsel annab veel mitu lisalaadimist. Lisaks puutetundlik juhtimine ja mürasummutus, Bluetooth 5.0 ja kõnedele vastamine käed-vabalt.

Juhtmevaba laadimise akupank: K2 Ultra-thin Universal Power Bank 20000mAh - 16 eurot

K2 akupank on õhuke, mahukas ning laeb nutitelefone nii tavalise USB kaabliga kui ka juhtmevabalt. 8 mm vahemaa tähendab, et võid telefoni laadima panna juhtmevabalt ka ümbrist ära võtmata. Korraga saab laadida kolme telefoni, ekraanilt on näha aku laetuse protsent numbrina.