Viru vanglas moodustati palvegrupp, kes hakkab palvetama, et riigil ei jätkuks enam vanglatele raha

Täna kogunes Vabariigi Valitsus Vihula mõisa, et arutada kaks päeva riigieelarve strateegia üle. Samal hommikul moodustati Viru vanglas palvegrupp, kes hakkab iga päev tunnikese palvetama selle nimel, et riigil ei jätkuks vanglate ülalpidamiseks enam raha ning vanglad suletakse. Vangid, kellel pole ei hääletamisõigust valimistel ega ka muid võimalusi valitsuse eelarvestrateegia mõjutamiseks, leidsid, et parim vahend riigi otsuste […] The post Viru vanglas moodustati palvegrupp, kes hakkab palvetama, et riigil ei jätkuks enam vanglatele raha appeared first on LUGEJAKIRI.

Viru vanglas moodustati palvegrupp, kes hakkab palvetama, et riigil ei jätkuks enam vanglatele raha

Täna kogunes Vabariigi Valitsus Vihula mõisa, et arutada kaks päeva riigieelarve strateegia üle. Samal hommikul moodustati Viru vanglas palvegrupp, kes hakkab iga päev tunnikese palvetama selle nimel, et riigil ei jätkuks vanglate ülalpidamiseks enam raha ning vanglad suletakse. Vangid, kellel pole ei hääletamisõigust valimistel ega ka muid võimalusi valitsuse eelarvestrateegia mõjutamiseks, leidsid, et parim vahend riigi otsuste […]

The post Viru vanglas moodustati palvegrupp, kes hakkab palvetama, et riigil ei jätkuks enam vanglatele raha appeared first on LUGEJAKIRI.