Võimunäljas “neiu” Kaljulaidist, oravapartei marionetiliigutustest ja sotside vägivallaihalusest

Viimaste päevade poliitikasündmustes joonestuvad välja selged tegevusliinid, mis kohe kuidagi ei üllata. Keskerakonnas keeldusid neli juhatuse liiget toetamast läbirääkimisi EKRE osalusel. Kremli-meelse Yana Toomi otsuses pole midagi imelikku. Vastu oli ka Mihhail Kõlvart, kuid tema on üks neist poliitikutest, kes tegelikult konfrontatsiooni ei otsi – Kõlvart on ilmselt üks poliitikuid, kes muretseb tõsiselt oma valijate […] The post Võimunäljas “neiu” Kaljulaidist, oravapartei marionetiliigutustest ja sotside vägivallaihalusest appeared first on Uued Uudised.

Võimunäljas “neiu” Kaljulaidist, oravapartei marionetiliigutustest ja sotside vägivallaihalusest

Viimaste päevade poliitikasündmustes joonestuvad välja selged tegevusliinid, mis kohe kuidagi ei üllata. Keskerakonnas keeldusid neli juhatuse liiget toetamast läbirääkimisi EKRE osalusel. Kremli-meelse Yana Toomi otsuses pole midagi imelikku. Vastu oli ka Mihhail Kõlvart, kuid tema on üks neist poliitikutest, kes tegelikult konfrontatsiooni ei otsi – Kõlvart on ilmselt üks poliitikuid, kes muretseb tõsiselt oma valijate […]

The post Võimunäljas “neiu” Kaljulaidist, oravapartei marionetiliigutustest ja sotside vägivallaihalusest appeared first on Uued Uudised.